بسمه تعالی
ماهانی عزیز،
با سلام و وقت بخیر؛
دپارتمان کلاسهای آنلاین موسسه آموزش عالی آزاد ماهان با بیش از 12 سال سابقه در ارائه خدمات آنلاین و آفلاین، تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تجارت الکترونیکی می باشد. سامانه کلاسهای آنلاین و آفلاین موسسه آموزش عالی آزاد ماهان، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را پذیرفته و درصورت نیاز اقدام قضایی مقتضی را برای دفاع از حق مالکیت خود برای آثار تولید شده را محفوظ می داند. لذا ضمن قدردانی از شما دانشجوی عزیز جهت استفاده صحیح از کلاسهای آنلاین و آفلاین، نکات مهم در خصوص شرایط و ضوابط کلاسهای آنلاین و آفلاین را به استحضار می رساند.
1- هر نام کاربری و رمز عبور مربوط به یک نفر می باشد و دانشجوی دیگر قادر به استفاده از آن نمی باشد. درصورت مشاهده عدم رعایت از سوی هر دانشجو، واحد آموزش پس از مسدود کردن حساب کاربری دانشجوی خاطی، موارد را به واحد حقوقی موسسه جهت پیگیری قضایی ارجاع می نماید.
2- چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سامانه و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها مسدود شده و به واحد حقوقی موسسه جهت پیگیری قضایی معرفی خواهند شد.
3- کلاس‌های مجازی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تجارت الکترونیک بوده و باید تمام اصول یک کلاس رسمی در آن رعایت شود و در صورت مشاهده هر نوع مغایرتی با قوانین، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری دانشجوی خاطی مسدود شده و به واحد حقوقی موسسه جهت پیگیری قضایی معرفی خواهد شد.
4- تکثیر و انتشار کلاس‌های آنلاین و آفلاین موسسه آموزش عالی آزاد ماهان کاملاً غیر قانونی بوده و هر گونه کپی برداری و ضبط خدمات، محتوای کلاس و ویدیوهای ضبط شده و جزوات به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری دانشجوی خاطی مسدود شده و به واحد حقوقی موسسه جهت پیگیری قضایی معرفی خواهد شد.
(تخلفات و مجازات ها در خصوص قانون حمایت حقوق مولفان و حق نشر – ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده، نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد).

قوانین را می پذیرم